VÝSLEDKY ŽÁKŮ VE ŠKOLNÍ CELOROČNÍ SOUTĚŽI (2011/2012)

Terka Hučíková

Školní kolo v plavání

. . : : v ý s l e d k y : : . .

PŘESPOLNÍ BĚH

Dne 6. října se konal na atletickém stadionu za parkem ve Vyškově přespolní běh pro žáky druhého stupně z vyškovských škol. I naše škola se zúčastnila a do každé kategorie nominovala své družstvo.

Kategorie mladších dívek ve složení – Veronika Oprchalová, Denisa Jůrujová, Karolína Lamkašová, Iveta Hájková, Tereza Barátová, Veronika Jenáčková skončila z naší výpravy nejlépe a to na krásném 7. místě.

Kategorie mladších chlapců – Michal Vrba, Josef Janota, Tomáš Jachan, Roman Brandýs skončili na místě 10.

Kategorie starších dívek – Elena Klevetová, Tereza Hučíková, Jitka Jachanová, Kristýna Špačková, Jana Slezáčková a Vendula Brokešová obsadila také 10. místo.

Kategorie starších chlapců – Lukáš Ryšánek, Michal Heimerle, Filip Kocián, Radek Jachan, Martin Koudelka, Jan Zlámal obsadili shodně jako dvě předešlé kategorie 10. místo.

Nejlepší běžkyní byla jistě Veronika Oprchalová, která i přes zranění doběhla na 11. místě a jen o trošku později na místě 16. doběhla Denisa Jůrujová, obě měly v kategorii 57 závodnic. Z chlapců pak předvedl skvělý běžecký výkon Michal Vrba, když doběhl na 7. místě z celkového počtu 61 závodníků. Ze starších dívek si vedla nejlépe Elena Klevetová. Ta doběhla na 22. místě z 57. U starších chlapců zvládl nejdříve doběhnout Lukáš Ryšánek a to na místě 35 z celkových 63 závodníků.

Každopádně bych chtěla žákům poděkovat nejen za reprezentaci školy, ale také za jejich velmi vzorné chování.

. . : : f o t k y : : . .

Mgr. Zuzana Olejníková

Školní rok 2010/2011

VYHODNOCENÍ SBĚRU PAPÍRU ZA CELÝ ŠKOLNÍ ROK 2010/2011 v pdf (52 kB)

VYHODNOCENÍ SBĚRU PAPÍRU POUZE ZA 1. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2010/2011 v pdf (47 kB)

Školní kolo dějepisné olympiády

Výsledková listina:

1. místo: Sabina BUBENÍKOVÁ (bude naši školu reprezentovat v okresním kole) - 9. třída

Matematický klokan

Všichni žáci naší školy se zúčastnili dalšího ročníku matematické soutěže Matematický klokan. Soutěžili žáci 2. - 9. ročníku. S jejich výsledky se můžete seznámit v tabulce, kterou najdete v odkazu.

Mgr. Eliška Vildová

Výsledky šk. kola zeměpisné olympiády – 6. ročník

Školní kolo zeměpisné olympiády se skládalo z části teoretické (práce bez atlasu) a praktické (práce s atlasem).

Nejúspěšnější v teoretické části: Jan ZLÁMAL

Nejúspěšnější v praktické části: Daniel MARTÍNEZ PUCHE